Sławek Sobótka – Budowa firmy, modele psychologiczne, mózg, neurofeedback, biohacking, metoda Feldenkraisa (#8)

Gościem ósmego odcinka jest Sławek Sobótka.

Sławek jest trenerem, programistą, prelegentem oraz właścicielem Bottega IT Minds, firmy zajmującej się szkoleniami, doradztwem oraz ratowaniem projektów IT. Współtworzy też startup, który zajmuje się produkcją opasek pomagających dziecim z deficytami uwagi poprzez gry z neurofeedbackiem.

Rozmawiamy o budowie firmy z perspektywy inżyniera, o wyzwaniach branży trenerskiej, o tym jak prowadzić dobre szkolenia i jak modele psychologiczne mogą nam w tym pomóc.

Mówimy też o działaniu mózgu, neuroplastyczności, biohackingu, metodzie Feldenkraisa, która pomaga zachować sprawność, o diecie 16:8 oraz o tym jak opaska odczytująca ukrwienie kory przedczołowej, którą współtworzy Sławek może pomóc osobom z deficytami uwagi.

Panie i Panowie Sławek Sobótka.

Obserwuj Sławka

Notatki

Książki

Udostępnij!

Jeżeli uważasz, że odcinek może być wartościowy dla kogoś z Twoich znajomych, kliknij w jeden z linków po lewej stronie i udostępnij ten post. Może nic się nie wydarzy, a może odmienisz czyjeś życie!

Zostaw komentarz!

Podobał Ci się ten odcinek? Masz pytanie? Chcesz podzielić się swoimi refleksjami na tematy, które poruszamy?

Zostaw komentarz, chętnie pogadamy!


Zapisz się na darmowy webinar!


Bogusz Pękalski

CEO & Co-founder w Polisa w Chmurze, developer, entrepreneur, sailor, gitarist, beer geek, traveler, husband and father.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Piotr Bucki – droga do 33 milionów i 250 pracowników, porady dla początkujących przedsiębiorców, pasja rowerowa, książki (#7)

Gościem siódmego odcinka jest Piotr Bucki. Piotr to współzałożyciel firmy j-labs, która zatrudnia ponad 250 pracowników, a w 2017 roku...

Zamknij